Fractie van Stadsbelang Utrecht

Utrecht, we zijn er geboren en getogen.
Het is onze stad, daar zetten we ons keihard voor in.
We kennen de stad, de mensen, het plezier en de problemen.

Cees Bos

Raadslid & Fractievoorzitter
Portefeuilles: Financiën, Duurzaamheid, Wonen, Vastgoed, Verkeer en mobiliteit, Stationsgebied, Openbare orde en veiligheid, Economie, Grondzaken, Leidsche Rijn
Wijkcontactpersoon voor: Leidsche Rijn, Noordwest en Vleuten-De Meern

Email: c.bos@utrecht.nl
Telefoon: 06 – 22 93 59 83

Pooja Mathoera

Commissielid
Portefeuilles: Burgerzaken, Dierenwelzijn, Personeel & Organisatie, Werk & Inkomen
Wijkcontactpersoon voor: Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern

Email: pooja.mathoera@utrecht.nl

Stefan Gaillard

Commissielid
Portefeuilles: Volksgezondheid, Welzijn, Energie, Groen, Milieu & Emissieloos Vervoer, Mobiliteit
Wijkcontactpersoon voor: West

Email: stefan.gaillard@utrecht.nl

Nando Temming

Commissielid
Commissie: Energie(transitie), Duurzaamheid en Wonen
Portefeuilles: Energie, Duurzaamheid, Circulaire economie, Milieu en Emissieloos vervoer, Wonen en Samen voor Overvecht
Wijkcontactpersoon voor: Zuidwest en Zuid

Email: nando.temming@utrecht.nl

Maarten Spil

Commissielid
Commissie: Ruimtelijke ontwikkeling, Grondzaken en Vastgoed
Portefeuilles: Ruimtelijke ontwikkeling, Omgevingsvisies, Grondzaken, Merwedekanaalzone, Stationsgebied, Leidsche Rijn en Vastgoed
Wijkcontactpersoon voor: Oost en Overvecht

Email: maarten.spil@utrecht.nl

Liesbeth Potters

Commissielid
Commissie: Mobiliteit, Groen en Openbare ruimte
Portefeuilles: Mobiliteit, Groen, Dierenwelzijn, Openbare ruimte, Klimaatadaptatie, Markten en havens
Wijkcontactpersoon voor: Oost en Overvecht

Email: liesbeth.potters@utrecht.nl